V případě zájmu o trénink (intenzivku agility) na vašem cvičáku mne neváhejte kontaktovat na bara.banyrova@gmail.com

   A3 Bungee Radan Bohemia  Zpět

 

Bungee Radan Bohemia je ta nejnádhernější šeltie, která se narodila 2.8.2010 v chovatelské stanici Radan Bohemia. Její chovatelka Lenka Pešková, je zároveň i její majitelka. Bungulka není můj pejsek. Byla to vymodlena holčička pro syna Lenky, ale osud jí zanesl, až do mojí náruče :-). Agility nikdy moc neběhala, protože se nikomu moc nedařilo zkrotit její temperament. Takže jsem dostala do rukou co se týče agility skoro nepopsaný papír.

Velmi se jí daří ve flyballové závodní kariéře. Lenka je tak moc hodná, že s Bungee mohu být kdykoliv chci. Využívám toho maximálně a každý volný čas si pro prdelku mojí jedu :-).

Agility spolu děláme velmi krátce, ale s ní jde nějak tak všechno mílovými kroky. Proto po třech měsících tréninku jsme se hned vydaly na závody.  Mezi překážky je to bezkonkurenční pejsek, ale i v životě. Ona je pejsek úžasné povahy - kontaktní, milá k lidem i psům, naše děti u nás doma zvládá na jedničku (a to na malé caparty není zviklá), poslušná jak hodinky. Hodně mi připomíná mojí Kate, stále jí mám nalepenou na sobě a její oči říkají "co mám pro tebe udělat?".

 

 

 

 

 

 

 

 

Úspěchy

 - zkoušky A1, A2, A3

 

- v roce 2015 v Itálii Jesolo - IABC 2015 - 1. místo jumping 1,     1. místo agility 1, combinata zkoušek 1. místo, družstvo 3. místo jumping a 1. místo agility, jumping dvojic 3. místo, agility dvojic 2. místo a FINÁLE dvojic 3. místo